/Kurumsal
Kurumsal2019-03-20T11:41:05+03:00

Acl Plastik Ambalaj Ltd. Şti. olarak 2006 yılında kaliteli ve hijyenik ürünleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutma ilkesiyle yola çıkarak 13 yıllık süreçte gerek yurtiçi gerekse yurtdışı satışlarıyla her geçen çıtamızı biraz daha yükseltmiş bulunmaktayız.

İlke olarak; tüm çalışanlarına mutlu ve verimli bir şekilde çalışacakları ortam sağlamak ve bununla bağlantılı olarak da hizmet kalitesini arttırarak müşterilerimizin çok daha güven duyduğu bir şirket olmayı benimsemiş bulunmaktayız.

2006 yılında plastik kova satışı ile ticaret hayatına başlamış, geçen süre içerisinde enjeksiyon ürünleri ve alüminyum folyo ürünleri gibi birçok gıda ambalajını da müşterilerimizle bir araya getirmiş bulunmaktayız. Aynı zamanda farklı ölçülerde ki plastik palet, plastik kasa ve katlanabilir plastik konteynerlerle daha çok alternatifler sunmaya devam etmekteyiz.

ACL Plastik olarak, plastik palet ve plastik kasa konularında öncelikle müşteri ile iletişime geçerek müşterinin doğru ihtiyaçlarını belirlemekteyiz. Gerek mevcut ürün portföyünden, gerekse müşteriye yönelik özel projelerle doğru ürünü kendilerine sunmaktayız.

Plastik palet grubu ile de her türlü imalat yapan firmaların fabrikalarında, depolarında; ticaret yapan firmaların ihracatlarında kullanabilecekleri uygun plastik palet gruplarıyla hizmet etmekteyiz. Özellikle gıdaya uygun olmak koşulu ile, hijyenik plastik paletlerimiz tüm gıda sektörü firmaları tarafından kullanılabilmekte ve tercih edilmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ve pazarın gereksinimleri karşısında daima ileriye ve yeniliğe yönelik ürün çeşitliliği ile kalite politikasından taviz vermeden en yüksek seviyede hizmet sağlamaya devam etmeyi kendimize görev edinmiş bulunmaktayız.